KONST / Litografier / Färglitografi 13846345
nr 1384 6345
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 94/190, bladets mått: 38x30cm, yttermått inklusive ram: 53x45cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:34:11
200 kr